Web sitesi tasarımı, firmanızı internet ortamında hedef kitlenize tanıtacak platformdur.

Gelişen iletişim teknolojileri ile dijital ortamın önemi daha da artmıştır. Web sitesi firmanızın daha kolay bulunmasına ve daha iyi tanınmasına yardımcı olur.
 
İstekleriniz doğrultusunda kurum kimliğinizi ön planda tutarak, trend ve mobil uyumlu tasarımlar üretiyoruz. Web tasarım sonrasında da destek sağlıyoruz.
Seo, web sitenizin Google’da organik aramalarda üst sıralarda yer alması amacıyla yapılan algoritmik bir çalışmadır.
Web siteniz Google organik aramalarında üst sıralarda yer alacağından dolayı siteniz daha çok ziyaretçi alacaktır. Bunun sonucunda ise müşteri sayınız ve popülariteniz artacaktır.

Tam donanımlı SEO uzmanlarımız tarafından web sitenize yapılacak olan Arama Motoru Optimizasyonu işlemi ile organik aramalarda üst sıralarda yer alacaksınız.

Sosyal Medya, kişilerin internet üzerinde birbirleriyle veya bir topluluk ile yaptığı diyaloglar, fotoğraf paylaşımları ve diğer paylaşımların bütünüdür.
Sosyal Medya Yönetimi, doğru hedef kitleye ulaşabilmeniz amacıyla sosyal platformlar üzerinde markalarınız için oluşturulan stratejik planlamalardır.
Marka Tanıtımı, Marka Bilinirliği, Marka Değerlerini Yansıtmak, İş Pazarlaması, Rekabet Yönetimi, Müşteri Çekmek ve Kısa Sürede Hedefe Ulaşmak konusunda size büyük avantajlar sağlamaktadır.
Analiz, izleme, takip ve raporlama yöntemiyle Facebook, Twitter, Google+, Instagram … gibi sosyal kanallarda sosyal kampanyalarınız belirlenerek interaktif bir şekilde yönetilecektir. Günlük, haftalık ve aylık kurgular ile Firmanız için pazar payını büyüteceği ve stratejisini dijital kanallarda güçlendireceği bir yıl olmasını hedeflemekteyiz. Kullanıcı ile konuşan ve karar almasını etkileyen süreç içerisinde doğru hedefleme yapılabilecek bir mecra olacaktır.
SSL, özel güvenlik tabanlı geliştirilmiş protokol bir yazılımdır. Web site sahiplerine üst düzey güvenlik garantisini sunar. Söz konusu bu güvenlik yazılımı sadece site sahibini değil siteyi ziyaret eden diğer kullanıcıları da yakından ilgilendirir. E-Ticaret, forum, blog vb. oluşumlu üye kabul eden(form doldurma ve ödeme gibi uygulama şartlı kişisel bilgi kayıt koşulu sunan) sitelerde ziyaretçilerin de gizliliği önemlidir. SSL bu gizliliğin sağlanması konusunda güvence garantisi sunar.
Web sitemiz üzerinde bulunan tüm ürün ve hizmetleri kredi kartı, havale/EFT veya nakit yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerde kartınıza özel taksit seçenekleri ile tüm ürün ve hizmetleri taksitli olarak alabilirsiniz. Taksit sayısına ve taksit yapılacak olan karta göre banka komisyon almaktadır. Havale ve nakit ödeme seçeneklerinde taksit imkanı bulunmamaktadır.
Theta Medya Reklam ve Yazılım hizmetlerinden yaptığınız tüm alışverişlerinizde E-Fatura kesilmektedir. Satın aldığınız ürünlerin faturasının hatasız kesilip sizlere iletilmesi için siparişleriniz esnasında bizlere Vergi no veya T.C. Kimlik numarası, ades, vergi dairesi vb. bilgileri eksiksiz iletiyor olmanız gerekiyor. Faturalarınız e-fatura olarak sizlere iletiyor olacaktır. Tüm dijital ürün ve hizmetlerimizde KDV oranı %18 olup tüm fiyatlara KDV dahildir.
Satın olmuş olduğunuz yazılımlar tek domaine lisanslıdır. Web siteniz aktif olduğu sürece ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Web sitenizin aktif kalabilmesi için yıllık olarak domain, hosting ve ssl hizmetlerinizin yenilemesini yapmanız yeterlidir. Yazılımlar için ekstra ücret talep edilmemektedir.
thetamedyalogobeyaz

Firmaların; kreatif tasarımlarla kurumsal kimlik oluşturmalarına, yeni fikirlerle markalarını güçlendirmesine, dikkat çekici stratejiler ile sosyal medyada iz bırakmalarına yardım ediyoruz..

Email:

info@thetamedya.com bilgi@thetamedya.com

Telefon:

+90 552 935 9883

Adres:

Efeler mah 1441sk 3/14 AYDIN

Sayfalar

Copyright © 2021. Theta Medya

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other